.

com &235;sht&235; vendi i duhur p&235;r ju sepse faqja jon&235; e internetit ka shum&235; p&235;rdorues dhe shum&235; shpallje t&235; publikuara n&235; shum&235; kategori t&235; ndryshme.

. com.

Kujdestare per te moshuar dhe oferta profesionale online.

.

. . K&235;rkoni shpallje n&235; MerrJep.

com.

Kerkojme ndihmese per dy te moshuar dhe pastrim te baneses. Aug 6, 2022 Kerkoj kujdestare per te moshuar. .

Agjensia imobiliare krkon t punsoj nj krkues tregu n fushn e real estate. Child Care Service.

Pershendetje, kerkoj nje kujdestarkujdestare per nje te moshuar.

.

09. 2020 Foto Erkin.

. mundesojme -Babysitter -Kujdestare per te Moshuar -Punonjese Shtepie Cdo kerkese pasi shtyrtohet prezantohet me dosjen e kandidatit te pershtatshem.

.
Kujdestare p&235;r pacient dhe t&235; moshuar.
Pantheon Group Agjenci Sherbimi & Punesimesh ofron punesim ne pozicionin Kujdestare per te moshuar Orare te ndryshme Part-time Full time 24 ore dhe orare flexibel Vendndodhja Tirane dhe ne te gjithe Shqiperine.

Jan 4, 2023 Durres 04.

Kriteret Eksperienc&235; pune me.

. Pavar&235;sisht n&235;se jeni duke k&235;rkuar me fjal&235; ky&231;e kujdestare per te moshuar,kategori,ose vendndodhje Prishtin&235;,MerrJep. Zonja duhet ta ndjek n marrjen e ilaeve (vetm 3 n dit), t merret me pastrimin dhe gatimin.

com. . Te gjithe jemi te zene me shume pune dhe nuk na del koha qe te ndjekim per cdo shqetesim prinderit tane. Te interesuarit te lajmerohen me nje pershkrim per veten ne. Oct 27, 2021 Duke filluar nga sot rihapen Qendrat Kulturore dhe Sociale pr t Moshuarit n Komunn ton, me t gjitha shrbimet q ofrojn. Dh&235;nia.

Hapen aplikimet p&235;r Pun&235;sim p&235;r Kujdestar&235; p&235;r persona t&235; Moshuar.

al (specifikoni pozicionin) Telefon. 2023 krkohet urgjentisht nj kujdestare pr nj t moshuar (burr) ne Durres.

Kujdestare per femije.

K&235;rkoni shpallje n&235; MerrJep.

mundesojme -Babysitter -Kujdestare per te Moshuar -Punonjese Shtepie Cdo kerkese pasi shtyrtohet prezantohet me dosjen e kandidatit te pershtatshem.

Email or phone Password Forgot account.

.